Tissot Timing - Homepage

Tissot

UCI Road World Championships

Innsbruck-Tirol Innsbruck-Tirol 22 - 30 september 2018 12 RACES
UCI Road World Championships
UCI Road World Championships - Men Elite Individual Time Trial Rattenberg - 515m Innsbruck - 576m UCI Road World Championships - Men Elite Individual Time Trial 0 5 10 15 20 25 30 35 40 45 50 52.5km 500 550 600 650 700 750 800 850 900 Line 1 Line 4 Line 2 Line 3
Home Startlijst Live Resultaten Kaart pdf

home

Wereldkampioen
2 DENNIS Rohan AUSTRALIA AUSAUS
Etappe
1 2 DENNIS Rohan AUS 1:03:02.57
2 1 DUMOULIN Tom NED +1:21.09
3 5 CAMPENAERTS Victor BEL +1:21.62
4 6 KWIATKOWSKI Michal POL +2:04.58
5 8 OLIVEIRA Nelson POR +2:14.34
6 3 CASTROVIEJO Jonathan ESP +2:17.53
7 7 MARTIN Tony GER +2:25.23
8 13 BEVIN Patrick NZL +2:34.78
9 4 KIRYIENKA Vasil BLR +3:07.54
10 41 MADSEN Martin Toft DEN +3:23.39
11 38 SCHACHMANN Maximilian GER +3:39.95
12 9 KUNG Stefan SUI +3:44.23
13 15 LUTSENKO Alexey KAZ +4:07.98
14 48 BARTA Jan CZE +4:08.15
15 44 ROSSKOPF Joseph USA +4:20.09
16 61 KELDERMAN Wilco NED +4:21.09
17 37 BODNAR Maciej POL +4:22.47
18 10 KRAGH ANDERSEN Soren DEN +4:28.86
19 34 van EMDEN Jos NED +4:33.61
20 25 THOMAS Benjamin FRA +4:44.96
21 22 KANGERT Tanel EST +4:45.14
22 35 SOLER Marc ESP +4:47.78
23 12 JUNGELS Bob LUX +4:47.94
24 24 CERNY Josef CZE +4:49.29
25 43 BOND Hamish NZL +4:50.45
26 18 BRANDLE Matthias AUT +4:51.20
27 14 van GARDEREN Tejay USA +4:53.58
28 60 de MARCHI Alessandro ITA +5:05.54
29 11 DOWSETT Alex GBR +5:24.70
30 30 FELLINE Fabio ITA +5:25.71
31 16 TRATNIK Jan SLO +5:38.14
32 32 HOULE Hugo CAN +5:39.52
33 17 SIVAKOV Pavel RUS +5:49.99
34 49 PAILLOT Yoann FRA +5:57.58
35 42 GEOGHEGAN HART Tao GBR +6:03.37
36 46 PREIDLER Georg AUT +6:12.60
37 20 CONTRERAS PINZON Rodrigo COL +6:20.28
38 21 GRIVKO Andrey UKR +6:22.11
39 55 GRMAY Tsgabu Gebremaryam ETH +6:23.36
40 31 SKJERPING Kristoffer NOR +6:24.48
41 39 GONCALVES Domingos POR +6:29.11
42 45 VOROBYEV Anton RUS +6:34.19
43 50 KONOVALOVAS Ignatas LTU +6:47.52
44 27 SKUJINS Toms LAT +6:47.80
45 33 SEPULVEDA Eduardo ARG +6:49.23
46 47 ROCHE Nicolas IRL +7:03.69
47 40 DILLIER Silvan SUI +7:03.85
48 28 LUDVIGSSON Tobias SWE +7:05.22
49 19 MULLEN Ryan IRL +7:17.92
50 36 de PLUS Laurens BEL +8:14.20
51 26 BAGDONAS Gediminas LTU +8:16.52
52 23 CANECKY Marek SVK +10:50.19
53 57 WAIS Ahmad Badreddin SYR +15:30.45
54 56 PRAYOGO Dealton Nur Arif INA +17:33.55
55 53 CHIU Ho San HKG +18:05.50
56 59 CHRISTOPHER Darel Jr BVI +28:41.30
- 29 DEBESAY Mekseb ERI DNS
- 51 TEKLEHAIMANOT Daniel ERI DNS
- 52 MUHAMMAD Arsalan Anjum PAK DNS
- 54 ZHUPA Eugert ALB DNS
- 58 ULLAH Najeeb PAK DNS
Toon alles
Zoekopdracht:

    Technische raceinformatie

    • woensdag, september 26 2018, 14:10 UTC
    • 52.1km
    Bestanden Downloaden:
    Volg de race op: