Tissot Timing - Homepage

Tissot

La Vuelta

25 augustus - 16 september 2018 21 ETAPPES
La Vuelta
La Vuelta 2018 - Stage 1 - Málaga > Málaga Málaga - 3m Málaga - 8m La Vuelta 2018 - Stage 1 - Málaga > Málaga 0 1 2 3 4 5 6 7 8km 0 200 400 Line 1 Line 2 Line 3
Home Startlijst Live Etappe Algemeen Kaart pdf

live

Renners in de race
FINISH AFTER 8.0 KM ▼
81 141 DE LA CRUZ MELGAREJO Dav. ESP 10'24"33
34 81 QUINTANA Nairo COL 10'09"51
64 1 NIBALI Vincenzo ITA 10'19"80
 
PUNTO INTERMEDIO AFTER 4.6KM ▼
 
START ▼
 
Finish
1 34 DENNIS Rohan BMC RACING TEAM AUS 09'39"81
2 145 KWIATKOWSKI Michal TEAM SKY POL +06"00
3 63 CAMPENAERTS Victor LOTTO SOUDAL BEL +07"00
4 87 OLIVEIRA Nelson MOVISTAR TEAM POR +17"00
5 148 VAN BAARLE Dylan TEAM SKY NED +20"00
6 33 DE MARCHI Alessandro BMC RACING TEAM ITA +21"00
7 142 CASTROVIEJO Jonathan TEAM SKY ESP +21"00
8 153 GESCHKE Simon TEAM SUNWEB GER +21"00
9 4 IZAGUIRRE INSAUSTI Jon BAHRAIN - MERIDA ESP +22"00
10 151 KELDERMAN Wilco TEAM SUNWEB NED +22"00
11 37 TEUNS Dylan BMC RACING TEAM BEL +22"00
12 165 FELLINE Fabio TREK - SEGAFREDO ITA +22"00
13 57 THOMAS Benjamin GROUPAMA - FDJ FRA +23"00
14 82 AMADOR Andrey MOVISTAR TEAM CRC +23"00
15 32 BOOKWALTER Brent BMC RACING TEAM USA +23"00
16 88 VALVERDE Alejandro MOVISTAR TEAM ESP +24"00
17 3 IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka BAHRAIN - MERIDA ESP +24"00
18 143 GEOGHEGAN HART Tao TEAM SKY GBR +24"00
19 114 LANGEVELD Sebastian TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC P. NED +25"00
20 161 MOLLEMA Bauke TREK - SEGAFREDO NED +27"00
21 36 ROSSKOPF Joseph BMC RACING TEAM USA +28"00
22 75 HOWSON Damien MITCHELTON - SCOTT AUS +28"00
23 157 TUSVELD Martijn TEAM SUNWEB NED +28"00
24 106 KING Benjamin TEAM DIMENSION DATA USA +29"00
25 42 BUCHMANN Emanuel BORA - HANSGROHE GER +29"00
26 68 WALLAYS Jelle LOTTO SOUDAL BEL +29"00
27 93 DE PLUS Laurens QUICK - STEP FLOORS BEL +29"00
28 131 KRUIJSWIJK Steven TEAM LOTTO NL - JUMBO NED +29"00
29 103 CUMMINGS Stephen TEAM DIMENSION DATA GBR +29"00
30 71 YATES Simon Philip MITCHELTON - SCOTT GBR +29"00
31 14 GALLOPIN Tony AG2R LA MONDIALE FRA +30"00
32 73 EDMONDSON Alexander MITCHELTON - SCOTT AUS +30"00
33 22 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello ASTANA PRO TEAM ESP +30"00
34 81 QUINTANA Nairo MOVISTAR TEAM COL +30"00
35 121 ZAKARIN Ilnur TEAM KATUSHA ALPECIN RUS +30"00
36 163 BRANDLE Matthias TREK - SEGAFREDO AUT +31"00
37 92 ASGREEN Kasper QUICK - STEP FLOORS DEN +31"00
38 147 SIVAKOV Pavel TEAM SKY RUS +31"00
39 133 BOOM Lars TEAM LOTTO NL - JUMBO NED +33"00
40 95 MAS NICOLAU Enric QUICK - STEP FLOORS ESP +34"00
41 45 MAJKA Rafal BORA - HANSGROHE POL +34"00
42 47 POSTLBERGER Lukas BORA - HANSGROHE AUT +34"00
43 35 ROCHE Nicolas BMC RACING TEAM IRL +35"00
44 21 LOPEZ MORENO Miguel Angel ASTANA PRO TEAM COL +35"00
45 83 ANACONA Winner Andrew MOVISTAR TEAM COL +35"00
46 94 DEVENYNS Dries QUICK - STEP FLOORS BEL +35"00
47 105 GIBBONS Ryan TEAM DIMENSION DATA RSA +35"00
48 174 CONTI Valerio UAE TEAM EMIRATES ITA +35"00
49 58 VINCENT Leo GROUPAMA - FDJ FRA +36"00
50 5 PADUN Mark BAHRAIN - MERIDA UKR +36"00
51 124 HOLLENSTEIN Reto TEAM KATUSHA ALPECIN SUI +36"00
52 162 BRAMBILLA Gianluca TREK - SEGAFREDO ITA +38"00
53 166 IRIZAR ARAMBURU Markel TREK - SEGAFREDO ESP +38"00
54 55 PREIDLER Georg GROUPAMA - FDJ AUT +38"00
55 72 ALBASINI Michael MITCHELTON - SCOTT SUI +38"00
56 16 GENIEZ Alexandre AG2R LA MONDIALE FRA +38"00
57 176 MARTIN Daniel UAE TEAM EMIRATES IRL +38"00
58 41 SAGAN Peter BORA - HANSGROHE SVK +38"00
59 171 ARU Fabio UAE TEAM EMIRATES ITA +39"00
60 112 CLARKE Simon TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC P. AUS +40"00
61 104 GHEBREIGZABHIER WERKILUL Amanuel TEAM DIMENSION DATA ERI +40"00
62 54 MOLARD Rudy GROUPAMA - FDJ FRA +40"00
63 51 PINOT Thibaut GROUPAMA - FDJ FRA +40"00
64 1 NIBALI Vincenzo BAHRAIN - MERIDA ITA +40"00
64 78 YATES Adam MITCHELTON - SCOTT GBR +40"00
66 194 MAS BONET Luis Guillermo CAJA RURAL - SEGUROS RGA ESP +40"00
67 38 VENTOSO ALBERDI Francisco Jose BMC RACING TEAM ESP +41"00
68 98 SERRY Pieter QUICK - STEP FLOORS BEL +41"00
69 17 GOUGEARD Alexis AG2R LA MONDIALE FRA +42"00
70 61 BENOOT Tiesj LOTTO SOUDAL BEL +42"00
71 132 BENNETT George TEAM LOTTO NL - JUMBO NZL +42"00
72 175 LAENGEN Vegard Stake UAE TEAM EMIRATES NOR +42"00
73 116 ROLLAND Pierre TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC P. FRA +42"00
74 66 MONFORT Maxime LOTTO SOUDAL BEL +42"00
75 27 VILLELLA Davide ASTANA PRO TEAM ITA +42"00
76 158 WALSCHEID Maximilian Richard TEAM SUNWEB GER +42"00
77 138 VAN POPPEL Danny TEAM LOTTO NL - JUMBO NED +42"00
78 91 VIVIANI Elia QUICK - STEP FLOORS ITA +43"00
79 86 ERVITI Imanol MOVISTAR TEAM ESP +44"00
80 111 URAN Rigoberto TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC P. COL +45"00
81 141 DE LA CRUZ MELGAREJO David TEAM SKY ESP +45"00
82 113 DOCKER Mitchell TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC P. AUS +45"00
83 172 BYSTROM Sven Erik UAE TEAM EMIRATES NOR +46"00
84 203 HERRADA Jesus COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS ESP +46"00
85 164 CONCI Nicola TREK - SEGAFREDO ITA +47"00
86 74 HAIG Jack MITCHELTON - SCOTT AUS +47"00
87 127 MACHADO Tiago TEAM KATUSHA ALPECIN POR +47"00
88 85 CARAPAZ Richard MOVISTAR TEAM ECU +48"00
89 46 MC CARTHY Jay BORA - HANSGROHE AUS +48"00
90 64 DE GENDT Thomas LOTTO SOUDAL BEL +49"00
91 178 RAVASI Edward UAE TEAM EMIRATES ITA +49"00
92 77 TRENTIN Matteo MITCHELTON - SCOTT ITA +49"00
92 156 TEUNISSEN Mike TEAM SUNWEB NED +49"00
94 218 SAEZ BENITO Hector EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS ESP +50"00
95 117 VAN ASBROECK Tom TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC P. BEL +50"00
96 115 MORENO FERNANDEZ Daniel TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC P. ESP +50"00
97 31 PORTE Richie BMC RACING TEAM AUS +51"00
98 144 HENAO MONTOYA Sergio Luis TEAM SKY COL +51"00
99 23 CATALDO Dario ASTANA PRO TEAM ITA +51"00
100 102 ANTON HERNANDEZ Igor TEAM DIMENSION DATA ESP +51"00
101 2 GARCIA CORTINA Ivan BAHRAIN - MERIDA ESP +51"00
102 154 HINDLEY Jai TEAM SUNWEB AUS +52"00
103 44 FORMOLO Davide BORA - HANSGROHE ITA +53"00
104 26 STALNOV Nikita ASTANA PRO TEAM KAZ +53"00
105 126 LAMMERTINK Maurits TEAM KATUSHA ALPECIN NED +53"00
106 65 LAMBRECHT Bjorg LOTTO SOUDAL BEL +54"00
107 146 PUCCIO Salvatore TEAM SKY ITA +54"00
108 84 BENNATI Daniele MOVISTAR TEAM ITA +54"00
109 128 RESTREPO VALENCIA Jhonatan TEAM KATUSHA ALPECIN COL +54"00
110 107 KUDUS Merhawi TEAM DIMENSION DATA ERI +55"00
111 134 DE TIER Floris TEAM LOTTO NL - JUMBO BEL +55"00
112 173 CONSONNI Simone UAE TEAM EMIRATES ITA +56"00
113 101 MEINTJES Louis TEAM DIMENSION DATA RSA +57"00
114 185 EZQUERRA MUELA Jesus BURGOS - BH ESP +57"00
115 177 PETILLI Simone UAE TEAM EMIRATES ITA +57"00
116 187 RUBIO HERNANDEZ Diego BURGOS - BH ESP +58"00
117 211 PRADES REVERTER Eduard EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS ESP +58"00
117 217 RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS ESP +58"00
119 155 STORER Michael TEAM SUNWEB AUS +59"00
120 7 PERNSTEINER Hermann BAHRAIN - MERIDA AUT +59"00
121 13 DUVAL Julien AG2R LA MONDIALE FRA +59"00
122 118 WOODS Michael TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC P. CAN +59"00
123 96 MORKOV Michael QUICK - STEP FLOORS DEN +59"00
124 76 MEZGEC Luka MITCHELTON - SCOTT SLO +59"00
125 28 ZEITS Andrey ASTANA PRO TEAM KAZ +01'00"00
126 53 DUCHESNE Antoine GROUPAMA - FDJ CAN +01'00"00
127 192 ARANBURU DEBA Alex CAJA RURAL - SEGUROS RGA ESP +01'01"00
128 207 ROSSETTO Stephane COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS FRA +01'01"00
129 6 PELLIZOTTI Franco BAHRAIN - MERIDA ITA +01'02"00
130 122 BOSWELL Ian TEAM KATUSHA ALPECIN USA +01'02"00
131 136 LEEZER Thomas TEAM LOTTO NL - JUMBO NED +01'02"00
132 15 GASTAUER Ben AG2R LA MONDIALE LUX +01'02"00
133 168 REIJNEN Kiel TREK - SEGAFREDO USA +01'02"00
134 195 MOLINA CANET Antonio CAJA RURAL - SEGUROS RGA ESP +01'03"00
135 152 FROHLINGER Johannes TEAM SUNWEB GER +01'03"00
136 182 BOL Jetse BURGOS - BH NED +01'04"00
137 11 DUPONT Hubert AG2R LA MONDIALE FRA +01'04"00
138 181 MENDES Jose BURGOS - BH POR +01'04"00
139 24 FRAILE MATARRANZ Omar ASTANA PRO TEAM ESP +01'04"00
140 62 ARMEE Sander LOTTO SOUDAL BEL +01'05"00
141 18 PETERS Nans AG2R LA MONDIALE FRA +01'05"00
142 108 VAN ZYL Johann TEAM DIMENSION DATA RSA +01'05"00
143 198 SOTO MARTINEZ Nelson Andres CAJA RURAL - SEGUROS RGA COL +01'06"00
144 12 CHEREL Mikael AG2R LA MONDIALE FRA +01'06"00
145 67 VAN DER SANDE Tosh LOTTO SOUDAL BEL +01'07"00
146 8 PIBERNIK Luka BAHRAIN - MERIDA SLO +01'07"00
147 184 CUBERO GALVEZ Jorge BURGOS - BH ESP +01'07"00
148 56 SARREAU Marc GROUPAMA - FDJ FRA +01'07"00
149 137 LINDEMAN Bert-Jan TEAM LOTTO NL - JUMBO NED +01'07"00
150 197 SCHULTZ Nicholas Jack William CAJA RURAL - SEGUROS RGA AUS +01'07"00
151 125 KOCHETKOV Pavel TEAM KATUSHA ALPECIN RUS +01'08"00
152 206 MATE MARDONES Luis Angel COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS ESP +01'09"00
153 48 SCHWARZMANN Michael BORA - HANSGROHE GER +01'10"00
154 213 BAGUES KALPARSORO Aritz EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS ESP +01'10"00
155 97 SABATINI Fabio QUICK - STEP FLOORS ITA +01'10"00
156 193 LASTRA MARTINEZ Jonathan CAJA RURAL - SEGUROS RGA ESP +01'11"00
157 215 BRAVO OIARBIDE Garikoitz EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS ESP +01'11"00
158 188 TORRES MUINO Pablo BURGOS - BH ESP +01'12"00
159 52 DELAGE Mickael GROUPAMA - FDJ FRA +01'12"00
160 167 NIZZOLO Giacomo TREK - SEGAFREDO ITA +01'13"00
161 204 HERRADA Jose COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS ESP +01'13"00
162 208 VANBILSEN Kenneth COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS BEL +01'14"00
163 202 CHETOUT Loic COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS FRA +01'15"00
164 196 RODRIGUEZ MARTIN Cristian CAJA RURAL - SEGUROS RGA ESP +01'15"00
165 43 BURGHARDT Marcus BORA - HANSGROHE GER +01'15"00
166 205 LE TURNIER Mathias COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS FRA +01'16"00
167 214 BIZKARRA ETXEGIBEL Mikel EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS ESP +01'16"00
168 216 ITURRIA SEGUROLA Mikel EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS ESP +01'16"00
169 135 KUSS Sepp TEAM LOTTO NL - JUMBO USA +01'17"00
170 123 GONCALVES Jose TEAM KATUSHA ALPECIN POR +01'18"00
171 191 PARDILLA BELLON Sergio CAJA RURAL - SEGUROS RGA ESP +01'20"00
172 186 SIMON CASULLERAS Jordi BURGOS - BH ESP +01'23"00
173 201 BOUHANNI Nacer COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS FRA +01'34"00
174 25 HIRT Jan ASTANA PRO TEAM CZE +01'34"00
175 212 ABERASTURI IZAGA Jon EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS ESP +01'38"00
176 183 CABEDO CARDA Oscar BURGOS - BH ESP +01'42"00
Toon alles
Punto intermedio
1 34 DENNIS Rohan BMC RACING TEAM AUS 05'27"83
2 145 KWIATKOWSKI Michal TEAM SKY POL +05"00
3 73 EDMONDSON Alexander MITCHELTON - SCOTT AUS +07"00
4 63 CAMPENAERTS Victor LOTTO SOUDAL BEL +07"00
5 87 OLIVEIRA Nelson MOVISTAR TEAM POR +09"00
6 33 DE MARCHI Alessandro BMC RACING TEAM ITA +10"00
7 133 BOOM Lars TEAM LOTTO NL - JUMBO NED +10"00
8 142 CASTROVIEJO Jonathan TEAM SKY ESP +11"00
9 148 VAN BAARLE Dylan TEAM SKY NED +11"00
10 37 TEUNS Dylan BMC RACING TEAM BEL +12"00
11 121 ZAKARIN Ilnur TEAM KATUSHA ALPECIN RUS +12"00
12 57 THOMAS Benjamin GROUPAMA - FDJ FRA +12"00
13 165 FELLINE Fabio TREK - SEGAFREDO ITA +13"00
14 114 LANGEVELD Sebastian TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC P. NED +14"00
15 75 HOWSON Damien MITCHELTON - SCOTT AUS +14"00
16 68 WALLAYS Jelle LOTTO SOUDAL BEL +15"00
17 143 GEOGHEGAN HART Tao TEAM SKY GBR +15"00
18 131 KRUIJSWIJK Steven TEAM LOTTO NL - JUMBO NED +15"00
19 4 IZAGUIRRE INSAUSTI Jon BAHRAIN - MERIDA ESP +15"00
20 151 KELDERMAN Wilco TEAM SUNWEB NED +15"00
21 71 YATES Simon Philip MITCHELTON - SCOTT GBR +15"00
22 106 KING Benjamin TEAM DIMENSION DATA USA +16"00
23 42 BUCHMANN Emanuel BORA - HANSGROHE GER +16"00
24 153 GESCHKE Simon TEAM SUNWEB GER +16"00
25 95 MAS NICOLAU Enric QUICK - STEP FLOORS ESP +16"00
26 3 IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka BAHRAIN - MERIDA ESP +16"00
27 166 IRIZAR ARAMBURU Markel TREK - SEGAFREDO ESP +16"00
28 93 DE PLUS Laurens QUICK - STEP FLOORS BEL +17"00
29 163 BRANDLE Matthias TREK - SEGAFREDO AUT +17"00
30 5 PADUN Mark BAHRAIN - MERIDA UKR +17"00
31 103 CUMMINGS Stephen TEAM DIMENSION DATA GBR +17"00
32 32 BOOKWALTER Brent BMC RACING TEAM USA +17"00
33 82 AMADOR Andrey MOVISTAR TEAM CRC +17"00
34 36 ROSSKOPF Joseph BMC RACING TEAM USA +17"00
35 157 TUSVELD Martijn TEAM SUNWEB NED +17"00
36 88 VALVERDE Alejandro MOVISTAR TEAM ESP +17"00
37 58 VINCENT Leo GROUPAMA - FDJ FRA +17"00
38 161 MOLLEMA Bauke TREK - SEGAFREDO NED +18"00
39 35 ROCHE Nicolas BMC RACING TEAM IRL +18"00
40 147 SIVAKOV Pavel TEAM SKY RUS +18"00
41 124 HOLLENSTEIN Reto TEAM KATUSHA ALPECIN SUI +18"00
42 64 DE GENDT Thomas LOTTO SOUDAL BEL +18"00
43 112 CLARKE Simon TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC P. AUS +18"00
44 92 ASGREEN Kasper QUICK - STEP FLOORS DEN +18"00
45 91 VIVIANI Elia QUICK - STEP FLOORS ITA +19"00
46 77 TRENTIN Matteo MITCHELTON - SCOTT ITA +19"00
47 105 GIBBONS Ryan TEAM DIMENSION DATA RSA +19"00
48 83 ANACONA Winner Andrew MOVISTAR TEAM COL +19"00
48 14 GALLOPIN Tony AG2R LA MONDIALE FRA +19"00
50 132 BENNETT George TEAM LOTTO NL - JUMBO NZL +19"00
50 176 MARTIN Daniel UAE TEAM EMIRATES IRL +19"00
52 162 BRAMBILLA Gianluca TREK - SEGAFREDO ITA +19"00
53 22 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello ASTANA PRO TEAM ESP +20"00
54 55 PREIDLER Georg GROUPAMA - FDJ AUT +20"00
55 21 LOPEZ MORENO Miguel Angel ASTANA PRO TEAM COL +20"00
56 1 NIBALI Vincenzo BAHRAIN - MERIDA ITA +20"00
57 156 TEUNISSEN Mike TEAM SUNWEB NED +20"00
57 138 VAN POPPEL Danny TEAM LOTTO NL - JUMBO NED +20"00
59 78 YATES Adam MITCHELTON - SCOTT GBR +20"00
60 174 CONTI Valerio UAE TEAM EMIRATES ITA +20"00
61 128 RESTREPO VALENCIA Jhonatan TEAM KATUSHA ALPECIN COL +21"00
62 81 QUINTANA Nairo MOVISTAR TEAM COL +21"00
63 94 DEVENYNS Dries QUICK - STEP FLOORS BEL +21"00
64 47 POSTLBERGER Lukas BORA - HANSGROHE AUT +21"00
65 98 SERRY Pieter QUICK - STEP FLOORS BEL +21"00
66 17 GOUGEARD Alexis AG2R LA MONDIALE FRA +22"00
67 85 CARAPAZ Richard MOVISTAR TEAM ECU +22"00
68 16 GENIEZ Alexandre AG2R LA MONDIALE FRA +22"00
69 172 BYSTROM Sven Erik UAE TEAM EMIRATES NOR +22"00
70 72 ALBASINI Michael MITCHELTON - SCOTT SUI +22"00
71 41 SAGAN Peter BORA - HANSGROHE SVK +23"00
72 54 MOLARD Rudy GROUPAMA - FDJ FRA +23"00
73 51 PINOT Thibaut GROUPAMA - FDJ FRA +23"00
74 144 HENAO MONTOYA Sergio Luis TEAM SKY COL +23"00
75 116 ROLLAND Pierre TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC P. FRA +23"00
76 194 MAS BONET Luis Guillermo CAJA RURAL - SEGUROS RGA ESP +23"00
77 31 PORTE Richie BMC RACING TEAM AUS +23"00
78 113 DOCKER Mitchell TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC P. AUS +24"00
79 27 VILLELLA Davide ASTANA PRO TEAM ITA +24"00
80 141 DE LA CRUZ MELGAREJO David TEAM SKY ESP +24"00
81 127 MACHADO Tiago TEAM KATUSHA ALPECIN POR +24"00
82 86 ERVITI Imanol MOVISTAR TEAM ESP +24"00
83 38 VENTOSO ALBERDI Francisco Jose BMC RACING TEAM ESP +25"00
84 171 ARU Fabio UAE TEAM EMIRATES ITA +25"00
85 45 MAJKA Rafal BORA - HANSGROHE POL +25"00
86 126 LAMMERTINK Maurits TEAM KATUSHA ALPECIN NED +25"00
87 185 EZQUERRA MUELA Jesus BURGOS - BH ESP +25"00
88 66 MONFORT Maxime LOTTO SOUDAL BEL +25"00
89 46 MC CARTHY Jay BORA - HANSGROHE AUS +25"00
90 61 BENOOT Tiesj LOTTO SOUDAL BEL +25"00
91 84 BENNATI Daniele MOVISTAR TEAM ITA +26"00
92 104 GHEBREIGZABHIER WERKILUL Amanuel TEAM DIMENSION DATA ERI +26"00
93 164 CONCI Nicola TREK - SEGAFREDO ITA +26"00
94 154 HINDLEY Jai TEAM SUNWEB AUS +26"00
95 111 URAN Rigoberto TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC P. COL +26"00
96 96 MORKOV Michael QUICK - STEP FLOORS DEN +27"00
97 218 SAEZ BENITO Hector EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS ESP +27"00
98 187 RUBIO HERNANDEZ Diego BURGOS - BH ESP +27"00
98 115 MORENO FERNANDEZ Daniel TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC P. ESP +27"00
100 158 WALSCHEID Maximilian Richard TEAM SUNWEB GER +27"00
101 175 LAENGEN Vegard Stake UAE TEAM EMIRATES NOR +27"00
102 74 HAIG Jack MITCHELTON - SCOTT AUS +28"00
103 117 VAN ASBROECK Tom TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC P. BEL +28"00
104 26 STALNOV Nikita ASTANA PRO TEAM KAZ +28"00
105 44 FORMOLO Davide BORA - HANSGROHE ITA +28"00
106 198 SOTO MARTINEZ Nelson Andres CAJA RURAL - SEGUROS RGA COL +28"00
107 134 DE TIER Floris TEAM LOTTO NL - JUMBO BEL +28"00
108 102 ANTON HERNANDEZ Igor TEAM DIMENSION DATA ESP +28"00
109 146 PUCCIO Salvatore TEAM SKY ITA +29"00
110 13 DUVAL Julien AG2R LA MONDIALE FRA +29"00
111 178 RAVASI Edward UAE TEAM EMIRATES ITA +30"00
112 182 BOL Jetse BURGOS - BH NED +30"00
113 48 SCHWARZMANN Michael BORA - HANSGROHE GER +30"00
114 118 WOODS Michael TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC P. CAN +30"00
115 15 GASTAUER Ben AG2R LA MONDIALE LUX +30"00
116 173 CONSONNI Simone UAE TEAM EMIRATES ITA +31"00
117 192 ARANBURU DEBA Alex CAJA RURAL - SEGUROS RGA ESP +31"00
118 207 ROSSETTO Stephane COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS FRA +31"00
119 197 SCHULTZ Nicholas Jack William CAJA RURAL - SEGUROS RGA AUS +31"00
120 23 CATALDO Dario ASTANA PRO TEAM ITA +31"00
121 7 PERNSTEINER Hermann BAHRAIN - MERIDA AUT +31"00
122 125 KOCHETKOV Pavel TEAM KATUSHA ALPECIN RUS +31"00
123 76 MEZGEC Luka MITCHELTON - SCOTT SLO +32"00
124 53 DUCHESNE Antoine GROUPAMA - FDJ CAN +32"00
125 28 ZEITS Andrey ASTANA PRO TEAM KAZ +32"00
126 137 LINDEMAN Bert-Jan TEAM LOTTO NL - JUMBO NED +32"00
127 122 BOSWELL Ian TEAM KATUSHA ALPECIN USA +32"00
128 67 VAN DER SANDE Tosh LOTTO SOUDAL BEL +32"00
129 181 MENDES Jose BURGOS - BH POR +32"00
130 56 SARREAU Marc GROUPAMA - FDJ FRA +32"00
131 136 LEEZER Thomas TEAM LOTTO NL - JUMBO NED +32"00
132 203 HERRADA Jesus COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS ESP +32"00
133 101 MEINTJES Louis TEAM DIMENSION DATA RSA +33"00
134 155 STORER Michael TEAM SUNWEB AUS +33"00
135 65 LAMBRECHT Bjorg LOTTO SOUDAL BEL +33"00
136 177 PETILLI Simone UAE TEAM EMIRATES ITA +33"00
137 2 GARCIA CORTINA Ivan BAHRAIN - MERIDA ESP +33"00
138 217 RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS ESP +34"00
139 184 CUBERO GALVEZ Jorge BURGOS - BH ESP +34"00
140 18 PETERS Nans AG2R LA MONDIALE FRA +34"00
141 108 VAN ZYL Johann TEAM DIMENSION DATA RSA +34"00
142 107 KUDUS Merhawi TEAM DIMENSION DATA ERI +34"00
143 213 BAGUES KALPARSORO Aritz EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS ESP +35"00
144 6 PELLIZOTTI Franco BAHRAIN - MERIDA ITA +35"00
145 202 CHETOUT Loic COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS FRA +35"00
146 195 MOLINA CANET Antonio CAJA RURAL - SEGUROS RGA ESP +35"00
147 11 DUPONT Hubert AG2R LA MONDIALE FRA +35"00
148 8 PIBERNIK Luka BAHRAIN - MERIDA SLO +36"00
149 188 TORRES MUINO Pablo BURGOS - BH ESP +36"00
150 135 KUSS Sepp TEAM LOTTO NL - JUMBO USA +36"00
151 211 PRADES REVERTER Eduard EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS ESP +36"00
152 208 VANBILSEN Kenneth COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS BEL +36"00
153 62 ARMEE Sander LOTTO SOUDAL BEL +37"00
154 24 FRAILE MATARRANZ Omar ASTANA PRO TEAM ESP +37"00
155 168 REIJNEN Kiel TREK - SEGAFREDO USA +37"00
156 205 LE TURNIER Mathias COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS FRA +39"00
157 206 MATE MARDONES Luis Angel COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS ESP +39"00
158 12 CHEREL Mikael AG2R LA MONDIALE FRA +39"00
159 167 NIZZOLO Giacomo TREK - SEGAFREDO ITA +39"00
160 152 FROHLINGER Johannes TEAM SUNWEB GER +39"00
161 52 DELAGE Mickael GROUPAMA - FDJ FRA +39"00
162 123 GONCALVES Jose TEAM KATUSHA ALPECIN POR +41"00
163 193 LASTRA MARTINEZ Jonathan CAJA RURAL - SEGUROS RGA ESP +41"00
164 97 SABATINI Fabio QUICK - STEP FLOORS ITA +41"00
165 215 BRAVO OIARBIDE Garikoitz EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS ESP +41"00
166 214 BIZKARRA ETXEGIBEL Mikel EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS ESP +42"00
167 216 ITURRIA SEGUROLA Mikel EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS ESP +42"00
168 204 HERRADA Jose COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS ESP +43"00
169 43 BURGHARDT Marcus BORA - HANSGROHE GER +43"00
170 191 PARDILLA BELLON Sergio CAJA RURAL - SEGUROS RGA ESP +44"00
171 186 SIMON CASULLERAS Jordi BURGOS - BH ESP +45"00
172 196 RODRIGUEZ MARTIN Cristian CAJA RURAL - SEGUROS RGA ESP +46"00
173 183 CABEDO CARDA Oscar BURGOS - BH ESP +49"00
174 201 BOUHANNI Nacer COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS FRA +49"00
175 25 HIRT Jan ASTANA PRO TEAM CZE +52"00
176 212 ABERASTURI IZAGA Jon EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS ESP +59"00
Toon alles
Zoekopdracht:

    Technische etappe informatie

    • Málaga / Málaga
    • zaterdag, augustus 25 2018, 15:26 UTC
    • 8km
    Bestanden Downloaden:
    Volg de race op: