Tissot Timing - Homepage

Tissot

UCI Road World Championships

Yorkshire Yorkshire 22 - 29 september 2019 11 RACES
UCI Road World Championships
MEN JUNIOR INDIVIDUAL TIME TRIAL HARROGATE - 125m HARROGATE - 125m MEN JUNIOR INDIVIDUAL TIME TRIAL 0 5 10 15 20 25 27.6km 50 150 250 Line 1 Line 4 Line 2 Line 3
Home Startlijst Resultaten Kaart pdf

home

Wereldkampioen
32 TIBERI Antonio ITALY ITAITA
Resultaten
1 32 TIBERI Antonio ITA 38:28.25
2 41 LEIJNSE Enzo NED +7.79
3 39 BRENNER Marco GER +12.62
4 2 SIMMONS Quinn USA +19.94
5 3 HESSMANN Michel GER +27.76
6 1 PICCOLO Andrea ITA +29.93
7 4 BOVEN Lars NED +44.03
8 9 HAYTER Leo GBR +51.04
9 46 NILSSON-JULIEN Oscar GBR +1:00.11
10 14 FISHER-BLACK Finn NZL +1:05.50
11 5 STAUNE-MITTET Johannes NOR +1:14.30
12 6 LEVY William Blume DEN +1:19.01
13 11 PONOMAR Andrii UKR +1:26.85
14 42 FINNESAND Fredrik Gjesteland NOR +1:29.81
15 13 GOMEZ BECERRA German Dario COL +1:33.53
16 60 TREIMUTH Henri EST +1:41.72
17 38 GARRISON Michael USA +1:54.66
18 7 PAGE Hugo FRA +1:59.81
19 16 EDDY Patrick AUS +2:02.15
20 17 McCAMBRIDGE Kevin IRL +2:03.60
21 43 GUDNITZ Joshua Amos DEN +2:14.92
22 33 MIRZOJEV Artjom EST +2:15.96
23 62 PIRAS Andrea ITA +2:17.99
24 23 MIHOLJEVIC Fran CRO +2:25.73
25 10 RUBULIAK Jacob CAN +2:26.74
26 29 KABAS Maximilian AUT +2:28.05
27 40 CURRIE Logan NZL +2:34.75
28 25 van RYCKEGHEM Lars BEL +2:35.39
29 64 THOMPSON Reuben NZL +2:49.34
30 44 VAUQUELIN Kevin FRA +2:50.33
31 48 BILYI Maksim UKR +2:50.41
32 57 MURN Bostjan SLO +2:57.98
33 56 HUYS Branko BEL +2:58.86
34 8 RODRIGUEZ CANO Carlos ESP +3:04.06
35 37 NOSKOV Dmitriy KAZ +3:08.95
36 30 CHRISTEN Fabio SUI +3:17.45
37 26 GLIVAR Gal SLO +3:19.72
38 12 POPUGAYEV Maxim KAZ +3:28.41
39 53 FOUCHEE Damon RSA +3:33.27
40 45 TERCERO LOPEZ Fernando ESP +3:37.22
41 51 GUSEV Iakov RUS +3:41.98
42 24 VACEK Mathias CZE +3:42.03
43 19 BUTREKHIN Yurii RUS +3:51.10
44 50 NEWMARK Finley IRL +3:56.84
45 18 NORUTIS Zygimantas LTU +3:57.32
46 31 YAMADA Takumi JPN +4:11.51
47 58 BLUM Elia SUI +4:18.04
48 15 SOSALAM Tullatorn THA +4:20.91
49 21 BETTENDORFF Loic LUX +4:30.25
50 63 VINOKUROV Nicolas KAZ +4:31.20
51 54 JURISEVIC Carlo CRO +4:31.64
52 61 MAJEWSKI Kacper POL +4:41.22
53 55 BITTNER Pavel CZE +4:50.07
54 52 MICHOTTE Joe LUX +4:54.44
55 47 JUSSAUME Tristan CAN +4:55.29
56 36 GALKA Michal POL +4:55.56
57 20 SILVA Thomas URU +5:02.72
58 34 KRAMARCIK Pavol SVK +5:04.75
59 27 PIZARRO MANCILLA Felipe Benjamin CHI +5:18.21
60 35 BELOHVOSCIKS Kristians LAT +5:30.33
61 59 TSUDA Yugi JPN +5:50.67
62 28 KOGUT Oded ISR +6:56.95
63 49 RODVILAI Phurit THA +7:02.54
- 22 da SILVA Tiano RSA DNS
Toon alles
Zoekopdracht:

    Technische raceinformatie

    • maandag, september 23 2019, 12:10 UTC
    • 27.6km
    Bestanden Downloaden:
    Volg de race op: