Tissot Timing - Homepage

Tissot
Start List Results Stats pdf

Start List

Qualification Final
Start List
106 TENEV Valentin BULGARIA BULBUL 12:15:00
103 ISTVANDI Akos ROMANIA ROUROU 12:15:30
102 BURNS CONTRERAS Pedro CHILE CHICHI 12:16:00
100 FOLVARCNY Petr CZECH REPUBLIC CZECZE 12:16:30
99 JONSSON Sharjah SOUTH AFRICA RSARSA 12:17:00
98 SUAREZ ALONSO Angel SPAIN ESPESP 12:17:30
97 MICHELLOD Loris SWITZERLAND SUISUI 12:18:00
96 LENTHAR Gabor HUNGARY HUNHUN 12:18:30
95 BAECHLER Yannick SWITZERLAND SUISUI 12:19:00
94 LANFREDI Gabriel Imseis BRAZIL BRABRA 12:19:30
92 STEINER Julian GERMANY GERGER 12:20:00
90 VIRTIC Ales SLOVENIA SLOSLO 12:20:30
88 LEHMANN Hannes GERMANY GERGER 12:21:00
87 PILV Armin ESTONIA ESTEST 12:21:30
86 SCHNOLLER Kilian AUSTRIA AUTAUT 12:22:00
85 GATEV Stivian BULGARIA BULBUL 12:22:30
84 CAROLI Jerome SWITZERLAND SUISUI 12:23:00
83 FITZGERALD Henry CANADA CANCAN 12:23:30
82 PALLA Gergo HUNGARY HUNHUN 12:24:00
81 VELASCO Niko SOUTH AFRICA RSARSA 12:24:30
80 LAMM Nico GERMANY GERGER 12:25:00
79 MAUSER Stefan AUSTRIA AUTAUT 12:25:30
78 BOTTERAM Tristan NETHERLANDS NEDNED 12:26:00
77 MURESAN Alexandru-Ciprian ROMANIA ROUROU 12:26:30
76 ERIKSSON Adam SWEDEN SWESWE 12:27:00
75 GARLICKI Stefan SOUTH AFRICA RSARSA 12:27:30
74 MATTUS Juho ESTONIA ESTEST 12:28:00
73 HAFNER Matthias GERMANY GERGER 12:28:30
72 NIEDERBERGER Noel SWITZERLAND SUISUI 12:29:00
71 ZIOBRO Michal POLAND POLPOL 12:29:30
70 BONTA Remus-Cristian ROMANIA ROUROU 12:30:00
69 JAMIESON Elliot CANADA CANCAN 12:30:30
68 ARACIL ALBA Joan ANDORRA ANDAND 12:31:00
67 CAMARGO GIOVANNINI Gabriel BRAZIL BRABRA 12:31:30
66 KIRSIPUU Hendrik ESTONIA ESTEST 12:32:00
65 KOHUT Denis SLOVAKIA SVKSVK 12:32:30
64 CHARVAT Matej CZECH REPUBLIC CZECZE 12:33:00
61 RADOLOVIC Noa CROATIA CROCRO 12:33:30
60 FISCHBACH Johannes GERMANY GERGER 12:34:00
58 ALVES de BORBA Lucas Eduardo BRAZIL BRABRA 12:34:30
56 VIEIRA Douglas BRAZIL BRABRA 12:35:00
55 ALCANTAR de los REYES Fabian MEXICO MEXMEX 12:35:30
54 GOMILSCEK Zak SLOVENIA SLOSLO 12:36:00
53 SEHNAL Stanislav CZECH REPUBLIC CZECZE 12:36:30
52 ERLANGSEN Theo SOUTH AFRICA RSARSA 12:37:00
51 MAURER Simon GERMANY GERGER 12:37:30
50 KRAL Antonin CZECH REPUBLIC CZECZE 12:38:00
49 WEBER Basil SWITZERLAND SUISUI 12:38:30
48 BERGINC Luka SLOVENIA SLOSLO 12:39:00
47 VIEIRA Roger BRAZIL BRABRA 12:39:30
46 MASTERS Wyn NEW ZEALAND NZLNZL 12:40:00
45 CRUZ Lucas CANADA CANCAN 12:40:30
44 LUKASIK Slawomir POLAND POLPOL 12:41:00
43 COULANGES Benoit FRANCE FRAFRA 12:41:30
42 BARANEK Rastislav SLOVAKIA SVKSVK 12:42:00
41 A'HERN Kye AUSTRALIA AUSAUS 12:42:30
40 HANNAH Michael AUSTRALIA AUSAUS 12:43:00
39 HARTENSTERN Max GERMANY GERGER 12:43:30
38 REVELLI Loris ITALY ITAITA 12:44:00
37 WEBER Lutz SWITZERLAND SUISUI 12:44:30
35 MOIR Jack AUSTRALIA AUSAUS 12:45:00
34 MASTERS Edward NEW ZEALAND NZLNZL 12:45:30
33 FRIXTALON Hugo FRANCE FRAFRA 12:46:00
32 WILSON Reece GREAT BRITAIN GBRGBR 12:46:30
31 KERR Bernard GREAT BRITAIN GBRGBR 12:47:00
30 ROJCEK Adam SLOVAKIA SVKSVK 12:47:30
29 GUTIERREZ VILLEGAS Rafael COLOMBIA COLCOL 12:48:00
28 PALAZZARI Davide ITALY ITAITA 12:48:30
27 DICKSON Jacob IRELAND IRLIRL 12:49:00
26 KOLB Andreas AUSTRIA AUTAUT 12:49:30
25 WILLIAMSON Greg GREAT BRITAIN GBRGBR 12:50:00
24 HATTON Charlie GREAT BRITAIN GBRGBR 12:50:30
23 GWIN Aaron UNITED STATES OF AMERICA USAUSA 12:51:00
22 MULALLY Neko UNITED STATES OF AMERICA USAUSA 12:51:30
21 MARIN Alex SPAIN ESPESP 12:52:00
20 ESTAQUE Thomas FRANCE FRAFRA 12:52:30
19 DAPRELA Thibaut FRANCE FRAFRA 12:53:00
18 BRANNIGAN George NEW ZEALAND NZLNZL 12:53:30
17 SHAW Luca UNITED STATES OF AMERICA USAUSA 12:54:00
16 WALKER Matt GREAT BRITAIN GBRGBR 12:54:30
15 ZABJEK Jure SLOVENIA SLOSLO 12:55:00
14 ILES Finn CANADA CANCAN 12:55:30
13 NORTON Dakotah UNITED STATES OF AMERICA USAUSA 12:56:00
12 THIRION Remi FRANCE FRAFRA 12:56:30
11 PIERRON Baptiste FRANCE FRAFRA 12:57:00
10 WALLACE Mark CANADA CANCAN 12:57:30
9 HARRISON Charlie UNITED STATES OF AMERICA USAUSA 12:58:00
8 MACDONALD Brook NEW ZEALAND NZLNZL 12:58:30
7 TRUMMER David AUSTRIA AUTAUT 12:59:00
6 VERGIER Loris FRANCE FRAFRA 12:59:30
5 GREENLAND Laurie GREAT BRITAIN GBRGBR 13:00:00
4 MINNAAR Greg SOUTH AFRICA RSARSA 13:00:30
3 HART Danny GREAT BRITAIN GBRGBR 13:01:00
2 BROSNAN Troy AUSTRALIA AUSAUS 13:01:30
1 BRUNI Loic FRANCE FRAFRA 13:02:00
Search by:
    Files
    downloads:
    Follow the race on: