Tissot Timing - Homepage

Tissot
Start List Results Stats pdf

Start List

Qualification Final
Start List
49 WIBMER Gabriel AUSTRIA AUTAUT 09:55:00
46 GOWEIL Jonas AUSTRIA AUTAUT 09:56:00
48 STULIK Christof AUSTRIA AUTAUT 09:57:00
40 SCHMICKL Mike GERMANY GERGER 09:58:00
31 SMITH Connor GREAT BRITAIN GBRGBR 09:59:00
64 CSERJESI Patrik HUNGARY HUNHUN 10:00:00
58 GEORGIEV Mihail BULGARIA BULBUL 10:01:00
53 STROM Christopher FINLAND FINFIN 10:02:00
47 OBERHOFER Maximilian AUSTRIA AUTAUT 10:03:00
38 OHLENDORF Till GERMANY GERGER 10:04:00
28 CRAIK Ethan GREAT BRITAIN GBRGBR 10:05:00
25 GUILLO Tom FRANCE FRAFRA 10:06:00
65 FUZESI Zoltan Matyas HUNGARY HUNHUN 10:07:00
60 KOLEV Viktor BULGARIA BULBUL 10:08:00
56 BARTUNEK Ota CZECH REPUBLIC CZECZE 10:09:00
51 METSARINTA Anton FINLAND FINFIN 10:10:00
45 BUHL Kilian AUSTRIA AUTAUT 10:11:00
44 FABRY Kamil SLOVAKIA SVKSVK 10:12:00
39 PUTTKAMMER Jonas GERMANY GERGER 10:13:00
29 LUFFMAN Dennis GREAT BRITAIN GBRGBR 10:14:00
26 ROSSIGNOL Eliot FRANCE FRAFRA 10:15:00
67 TOPKAROGLOU Alexandros GREECE GREGRE 10:16:00
66 IVANJKO David CROATIA CROCRO 10:17:00
62 APRO Tobias Tibor HUNGARY HUNHUN 10:18:00
61 TOTEV Plamen BULGARIA BULBUL 10:19:00
57 CVINGER David CZECH REPUBLIC CZECZE 10:20:00
55 SOMESAN Paul-Ioan ROMANIA ROUROU 10:21:00
54 JOHANSSON JONES Gustaf SWEDEN SWESWE 10:22:00
52 RYYNANEN Tarmo FINLAND FINFIN 10:23:00
50 SVIDERSKIS Rokas LITHUANIA LTULTU 10:24:00
68 HOFMANN Noah AUSTRIA AUTAUT 10:25:00
43 CHOMIST Patrik SLOVAKIA SVKSVK 10:26:00
42 MENOYO BUSQUETS Pau SPAIN ESPESP 10:27:00
41 REIS Nuno PORTUGAL PORPOR 10:28:00
37 KIEFER Luis GERMANY GERGER 10:29:00
35 PIRS Zan SLOVENIA SLOSLO 10:30:00
34 KORADI Joshua SWITZERLAND SUISUI 10:31:00
33 O CALLAGHAN Oisin IRELAND IRLIRL 10:32:00
30 SLACK Daniel GREAT BRITAIN GBRGBR 10:33:00
27 GRICE Christopher UNITED STATES OF AMERICA USAUSA 10:34:00
24 GARCIN Johan FRANCE FRAFRA 10:35:00
23 DOOLEY Austin UNITED STATES OF AMERICA USAUSA 10:36:00
22 GRANDJEAN Matheo FRANCE FRAFRA 10:37:00
21 CUMMING Christopher IRELAND IRLIRL 10:38:00
20 ELLIOTT James GREAT BRITAIN GBRGBR 10:39:00
19 GAILLET Louis FRANCE FRAFRA 10:40:00
18 CHAPELET Simon FRANCE FRAFRA 10:41:00
17 NIEMIZ Marko SLOVENIA SLOSLO 10:42:00
15 SILVA Dante UNITED STATES OF AMERICA USAUSA 10:43:00
12 MUMFORD Luke GREAT BRITAIN GBRGBR 10:44:00
11 OFNER Nico AUSTRIA AUTAUT 10:46:00
10 JOHANSON Robert ESTONIA ESTEST 10:48:00
9 AGUILAR OMODEO Pablo Andres COSTA RICA CRCCRC 10:50:00
8 WILLIAMSON Luke GREAT BRITAIN GBRGBR 10:52:00
7 GONZALEZ GRIMAU Adrian SPAIN ESPESP 10:54:00
6 KISAK Robert CROATIA CROCRO 10:56:00
5 STERLING Matthew UNITED STATES OF AMERICA USAUSA 10:58:00
4 BANDEIRA Goncalo PORTUGAL PORPOR 11:00:00
3 SHERLOCK Seth CANADA CANCAN 11:02:00
2 MEIER-SMITH Luke AUSTRALIA AUSAUS 11:04:00
Search by:
    Files
    downloads:
    Follow the race on: