Tissot Timing - Homepage

Tissot
Start List Results Stats pdf

Start List

Qualification Final
Start List
49 WIBMER Gabriel AUSTRIA AUTAUT 10:50:00
46 GOWEIL Jonas AUSTRIA AUTAUT 10:50:30
48 STULIK Christof AUSTRIA AUTAUT 10:51:00
40 SCHMICKL Mike GERMANY GERGER 10:51:30
31 SMITH Connor GREAT BRITAIN GBRGBR 10:52:00
64 CSERJESI Patrik HUNGARY HUNHUN 10:52:30
58 GEORGIEV Mihail BULGARIA BULBUL 10:53:00
53 STROM Christopher FINLAND FINFIN 10:53:30
47 OBERHOFER Maximilian AUSTRIA AUTAUT 10:54:00
38 OHLENDORF Till GERMANY GERGER 10:54:30
28 CRAIK Ethan GREAT BRITAIN GBRGBR 10:55:00
25 GUILLO Tom FRANCE FRAFRA 10:55:30
65 FUZESI Zoltan Matyas HUNGARY HUNHUN 10:56:00
60 KOLEV Viktor BULGARIA BULBUL 10:56:30
56 BARTUNEK Ota CZECH REPUBLIC CZECZE 10:57:00
51 METSARINTA Anton FINLAND FINFIN 10:57:30
45 BUHL Kilian AUSTRIA AUTAUT 10:58:00
44 FABRY Kamil SLOVAKIA SVKSVK 10:58:30
39 PUTTKAMMER Jonas GERMANY GERGER 10:59:00
29 LUFFMAN Dennis GREAT BRITAIN GBRGBR 10:59:30
26 ROSSIGNOL Eliot FRANCE FRAFRA 11:00:00
67 TOPKAROGLOU Alexandros GREECE GREGRE 11:00:30
66 IVANJKO David CROATIA CROCRO 11:01:00
62 APRO Tobias Tibor HUNGARY HUNHUN 11:01:30
61 TOTEV Plamen BULGARIA BULBUL 11:02:00
57 CVINGER David CZECH REPUBLIC CZECZE 11:02:30
55 SOMESAN Paul-Ioan ROMANIA ROUROU 11:03:00
54 JOHANSSON JONES Gustaf SWEDEN SWESWE 11:03:30
52 RYYNANEN Tarmo FINLAND FINFIN 11:04:00
50 SVIDERSKIS Rokas LITHUANIA LTULTU 11:04:30
68 HOFMANN Noah AUSTRIA AUTAUT 11:05:00
43 CHOMIST Patrik SLOVAKIA SVKSVK 11:05:30
42 MENOYO BUSQUETS Pau SPAIN ESPESP 11:06:00
41 REIS Nuno PORTUGAL PORPOR 11:06:30
37 KIEFER Luis GERMANY GERGER 11:07:00
35 PIRS Zan SLOVENIA SLOSLO 11:07:30
34 KORADI Joshua SWITZERLAND SUISUI 11:08:00
33 O CALLAGHAN Oisin IRELAND IRLIRL 11:08:30
30 SLACK Daniel GREAT BRITAIN GBRGBR 11:09:00
27 GRICE Christopher UNITED STATES OF AMERICA USAUSA 11:09:30
24 GARCIN Johan FRANCE FRAFRA 11:10:00
23 DOOLEY Austin UNITED STATES OF AMERICA USAUSA 11:10:30
22 GRANDJEAN Matheo FRANCE FRAFRA 11:11:00
21 CUMMING Christopher IRELAND IRLIRL 11:11:30
20 ELLIOTT James GREAT BRITAIN GBRGBR 11:12:00
19 GAILLET Louis FRANCE FRAFRA 11:12:30
18 CHAPELET Simon FRANCE FRAFRA 11:13:00
17 NIEMIZ Marko SLOVENIA SLOSLO 11:13:30
15 SILVA Dante UNITED STATES OF AMERICA USAUSA 11:14:00
13 ROGGE Antoine FRANCE FRAFRA 11:14:30
12 MUMFORD Luke GREAT BRITAIN GBRGBR 11:15:00
11 OFNER Nico AUSTRIA AUTAUT 11:15:30
10 JOHANSON Robert ESTONIA ESTEST 11:16:00
9 AGUILAR OMODEO Pablo Andres COSTA RICA CRCCRC 11:16:30
8 WILLIAMSON Luke GREAT BRITAIN GBRGBR 11:17:00
7 GONZALEZ GRIMAU Adrian SPAIN ESPESP 11:17:30
6 KISAK Robert CROATIA CROCRO 11:18:00
5 STERLING Matthew UNITED STATES OF AMERICA USAUSA 11:18:30
4 BANDEIRA Goncalo PORTUGAL PORPOR 11:19:00
3 SHERLOCK Seth CANADA CANCAN 11:19:30
2 MEIER-SMITH Luke AUSTRALIA AUSAUS 11:20:00
Search by:
    Files
    downloads:
    Follow the race on: