Tissot Timing - Homepage

Tissot
Start List Results Stats pdf

Start List

Qualification Final
Start List
42 MICHA Jakob GERMANY GERGER 10:50:00
33 SMITH Connor GREAT BRITAIN GBRGBR 10:50:30
55 AUGUSTSSON Daniel SWEDEN SWESWE 10:51:00
45 SMETS Steffen GERMANY GERGER 10:51:30
39 DRISCOLL Andrew UNITED STATES OF AMERICA USAUSA 10:52:00
32 PIERCY Jack GREAT BRITAIN GBRGBR 10:52:30
57 JOHANSSON JONES Gustaf SWEDEN SWESWE 10:53:00
52 STINSON Cole CANADA CANCAN 10:53:30
48 NOVOTNY Robin CZECH REPUBLIC CZECZE 10:54:00
43 RACH Jan GERMANY GERGER 10:54:30
40 LINDSEY Dean UNITED STATES OF AMERICA USAUSA 10:55:00
36 MASSEGLIA Lorenzo FRANCE FRAFRA 10:55:30
29 BRANNEN Ryan GREAT BRITAIN GBRGBR 10:56:00
64 VANREUSEL Kelian BELGIUM BELBEL 10:56:30
63 WAYMAN Alex NEW ZEALAND NZLNZL 10:57:00
62 VERMEULEN Martin SOUTH AFRICA RSARSA 10:57:30
61 GRASLAUB MIRO Arnau ANDORRA ANDAND 10:58:00
60 HOLGUIN VILLA Sebastian COLOMBIA COLCOL 10:58:30
59 GAZZOLA Guglielmo ITALY ITAITA 10:59:00
56 ECHARDT KLING Kewin SWEDEN SWESWE 10:59:30
54 MOLDVAI Andras HUNGARY HUNHUN 11:00:00
53 LUSENBERG Kenth ESTONIA ESTEST 11:00:30
51 GOGUEN Marcus CANADA CANCAN 11:01:00
47 CVINGER David CZECH REPUBLIC CZECZE 11:01:30
46 FILIPIC Mel SLOVENIA SLOSLO 11:02:00
44 SCHLEBES Nico GERMANY GERGER 11:02:30
41 MAPLES Dylan UNITED STATES OF AMERICA USAUSA 11:03:00
38 RIEGER Lorenz AUSTRIA AUTAUT 11:03:30
35 MARTIN Loic FRANCE FRAFRA 11:04:00
30 BRODIE William GREAT BRITAIN GBRGBR 11:04:30
28 CHOMIST Patrik SLOVAKIA SVKSVK 11:05:00
27 SKRYPNEK Coen CANADA CANCAN 11:05:30
26 OBERHOFER Maximilian AUSTRIA AUTAUT 11:06:00
25 GUILLO Tom FRANCE FRAFRA 11:06:30
23 HOFMANN Noah AUSTRIA AUTAUT 11:07:00
22 HO Wei Tien CANADA CANCAN 11:07:30
24 STROM Christopher FINLAND FINFIN 11:08:00
21 FRANCOZ Alix FRANCE FRAFRA 11:08:30
20 JEWETT Jakob CANADA CANCAN 11:09:00
19 WILLIAMS Preston GREAT BRITAIN GBRGBR 11:09:30
18 KIEFER Luis GERMANY GERGER 11:10:00
17 DAVIS Oliver AUSTRALIA AUSAUS 11:10:30
16 MEIER-SMITH Remy AUSTRALIA AUSAUS 11:11:00
15 LEMIRE Tristan CANADA CANCAN 11:11:30
14 BAECHLER Nicolas SWITZERLAND SUISUI 11:12:00
13 MACDERMID James NEW ZEALAND NZLNZL 11:12:30
12 JOHNSTON Guy NEW ZEALAND NZLNZL 11:13:00
11 TOPKAROGLOU Alexandros GREECE GREGRE 11:13:30
10 LUFFMAN Dennis GREAT BRITAIN GBRGBR 11:14:00
8 WILLIAMS Jordan GREAT BRITAIN GBRGBR 11:14:30
7 STEVENS-MCNAB Lachlan NEW ZEALAND NZLNZL 11:15:00
6 CAPPELLO Davide ITALY ITAITA 11:15:30
5 CRAIK Ethan GREAT BRITAIN GBRGBR 11:16:00
4 REIS Nuno PORTUGAL PORPOR 11:16:30
3 MENOYO BUSQUETS Pau SPAIN ESPESP 11:17:00
1 O CALLAGHAN Oisin IRELAND IRLIRL 11:17:30
2 GOLDSTONE Jackson CANADA CANCAN 11:18:00
Search by:
    Files
    downloads:
    Follow the race on: