Tissot Timing - Homepage

Tissot

Paris-Roubaix

FRA FRA 3 oktober 2021
Paris-Roubaix
Paris-Roubaix 2020 - Compiègne > Roubaix Compiègne - 51m Roubaix - 30m Paris-Roubaix 2020 - Compiègne > Roubaix 0 20 40 60 80 100 120 140 160 180 200 220 240 259km 0 200 400 600 Line 1 Line 4 Line 2 Line 3
Home Startlijst Etappe Kaart pdf

Resultaten

Etappe winnaar
71 COLBRELLI Sonny BAHRAIN VICTORIOUS ITAITA
Etappe
1 71 COLBRELLI Sonny BAHRAIN VICTORIOUS ITA 6h01'57"
2 2 VERMEERSCH Florian LOTTO SOUDAL BEL 00"
3 51 VAN DER POEL Mathieu ALPECIN - FENIX NED 00"
4 136 MOSCON Gianni INEOS GRENADIERS ITA 44"
5 21 LAMPAERT Yves DECEUNINCK - QUICK - STEP BEL 01'16"
6 111 LAPORTE Christophe COFIDIS FRA 01'16"
7 31 VAN AERT Wout JUMBO - VISMA BEL 01'16"
8 47 VAN ASBROECK Tom ISRAEL START-UP NATION BEL 01'16"
9 44 BOIVIN Guillaume ISRAEL START-UP NATION CAN 01'16"
10 73 HAUSSLER Heinrich BAHRAIN VICTORIOUS AUS 01'16"
11 105 RUTSCH Jonas EF EDUCATION - NIPPO GER 01'16"
12 197 WALSCHEID Maximilian Richard TEAM QHUBEKA NEXTHASH GER 03'17"
13 141 TURGIS Anthony TOTALENERGIES FRA 03'17"
14 121 KRISTOFF Alexander UAE TEAM EMIRATES NOR 04'40"
15 57 VERMEERSCH Gianni ALPECIN - FENIX BEL 04'40"
16 104 LANGEVELD Sebastian EF EDUCATION - NIPPO NED 04'45"
17 72 HALLER Marco BAHRAIN VICTORIOUS AUT 06'21"
18 212 CAPIOT Amaury TEAM ARKEA - SAMSIC BEL 06'21"
19 185 PLANCKAERT Baptiste INTERMARCHE - WANTY - GOBERT MATERIAUX BEL 06'21"
20 236 MOZZATO Luca B&B HOTELS  P/B KTM ITA 06'21"
21 241 REX Laurenz BINGOAL PAUWELS SAUCES WB BEL 06'21"
22 37 VAN HOOYDONCK Nathan JUMBO - VISMA BEL 06'21"
23 41 VANMARCKE Sep ISRAEL START-UP NATION BEL 06'21"
24 171 KRAGH ANDERSEN Søren TEAM DSM DEN 06'26"
25 61 STUYVEN Jasper TREK - SEGAFREDO BEL 06'26"
26 26 ŠTYBAR Zdeněk DECEUNINCK - QUICK - STEP CZE 06'26"
27 201 GARCIA CORTINA Ivan MOVISTAR TEAM ESP 07'14"
28 211 SWIFT Connor TEAM ARKEA - SAMSIC GBR 07'22"
29 1 GILBERT Philippe LOTTO SOUDAL BEL 07'26"
30 143 BOASSON HAGEN Edvald TOTALENERGIES NOR 08'37"
31 147 VAN GESTEL Dries TOTALENERGIES BEL 08'37"
32 81 VAN AVERMAET Greg AG2R CITROEN TEAM BEL 09'23"
33 161 SISKEVICIUS Evaldas DELKO LTU 09'23"
34 91 DEMARE Arnaud GROUPAMA - FDJ FRA 09'23"
35 92 DAVY Clément GROUPAMA - FDJ FRA 09'23"
36 246 ROBEET Ludovic BINGOAL PAUWELS SAUCES WB BEL 09'23"
37 6 VAN DER SANDE Tosh LOTTO SOUDAL BEL 09'26"
38 231 DE BACKER Bert B&B HOTELS  P/B KTM BEL 09'29"
39 5 SWEENY Harrison LOTTO SOUDAL AUS 10'03"
40 181 VAN DER HOORN Taco INTERMARCHE - WANTY - GOBERT MATERIAUX NED 10'52"
41 217 WELTEN Bram TEAM ARKEA - SAMSIC NED 10'52"
42 114 DRUCKER Jean-Pierre COFIDIS LUX 10'52"
43 66 SKUJINS Toms TREK - SEGAFREDO LAT 11'06"
44 56 RICKAERT Jonas ALPECIN - FENIX BEL 11'11"
45 174 EEKHOFF Nils TEAM DSM NED 12'24"
46 43 BIERMANS Jenthe ISRAEL START-UP NATION BEL 12'24"
47 54 MERLIER Tim ALPECIN - FENIX BEL 12'24"
48 52 DILLIER Silvan ALPECIN - FENIX SUI 12'24"
49 173 BOL Cees TEAM DSM NED 12'24"
50 77 WRIGHT Fred BAHRAIN VICTORIOUS GBR 12'24"
51 85 NAESEN Oliver AG2R CITROEN TEAM BEL 12'24"
52 7 DEGENKOLB John LOTTO SOUDAL GER 12'24"
53 151 DURBRIDGE Luke TEAM BIKEEXCHANGE AUS 12'24"
54 193 CLARKE Simon TEAM QHUBEKA NEXTHASH AUS 12'24"
55 27 VAN LERBERGHE Bert DECEUNINCK - QUICK - STEP BEL 12'24"
56 11 SAGAN Peter BORA - HANSGROHE SVK 12'24"
57 82 DEWULF Stan AG2R CITROEN TEAM BEL 12'24"
58 235 LEMOINE Cyril B&B HOTELS  P/B KTM FRA 12'28"
59 133 DOULL Owain INEOS GRENADIERS GBR 12'32"
60 107 VAN DEN BERG Julius EF EDUCATION - NIPPO NED 12'37"
61 102 BISSEGGER Stefan EF EDUCATION - NIPPO SUI 12'37"
62 35 ROOSEN Timo JUMBO - VISMA NED 13'19"
63 244 LIVYNS Arjen BINGOAL PAUWELS SAUCES WB BEL 16'21"
64 206 JORGENSON Matteo MOVISTAR TEAM USA 16'25"
65 152 BAUER Jack TEAM BIKEEXCHANGE NZL 17'59"
66 137 ROWE Luke INEOS GRENADIERS GBR 20'28"
67 22 ASGREEN Kasper DECEUNINCK - QUICK - STEP DEN 20'28"
68 24 DECLERCQ Tim DECEUNINCK - QUICK - STEP BEL 20'28"
69 135 KWIATKOWSKI Michal INEOS GRENADIERS POL 20'28"
70 25 SENECHAL Florian DECEUNINCK - QUICK - STEP FRA 20'28"
71 113 BOHLI Tom COFIDIS SUI 20'28"
72 216 RUSSO Clément TEAM ARKEA - SAMSIC FRA 20'28"
73 16 SAGAN Juraj BORA - HANSGROHE SVK 20'28"
74 83 NAESEN Lawrence AG2R CITROEN TEAM BEL 20'28"
75 145 PETIT Adrien TOTALENERGIES FRA 20'28"
76 17 SCHACHMANN Maximilian BORA - HANSGROHE GER 20'28"
77 122 BJERG Mikkel UAE TEAM EMIRATES DEN 20'28"
78 154 JUUL JENSEN Christopher TEAM BIKEEXCHANGE DEN 20'28"
79 106 SCULLY Tom EF EDUCATION - NIPPO NZL 20'28"
80 34 GROENEWEGEN Dylan JUMBO - VISMA NED 20'28"
81 32 AFFINI Edoardo JUMBO - VISMA ITA 22'50"
82 156 STANNARD Robert TEAM BIKEEXCHANGE AUS 22'53"
83 117 SAJNOK Szymon COFIDIS POL 23'04"
84 36 TEUNISSEN Mike JUMBO - VISMA NED 24'33"
85 205 JØRGENSEN Mathias MOVISTAR TEAM DEN 26'09"
86 112 ALLEGAERT Piet COFIDIS BEL 26'14"
87 195 JANSE VAN RENSBURG Reinardt TEAM QHUBEKA NEXTHASH RSA 26'18"
88 14 MEEUS Jordi BORA - HANSGROHE BEL 27'22"
89 42 BARBIER Rudy ISRAEL START-UP NATION FRA 28'36"
90 215 NOPPE Christophe TEAM ARKEA - SAMSIC BEL 28'36"
91 243 DUPONT Timothy BINGOAL PAUWELS SAUCES WB BEL 28'36"
92 115 FINE Eddy COFIDIS FRA 28'36"
93 3 FRISON Frederik LOTTO SOUDAL BEL 28'36"
94 207 MAS Luis Guillermo MOVISTAR TEAM ESP 28'36"
95 63 LIEPINS Emils TREK - SEGAFREDO LAT 28'46"
- 96 SINKELDAM Ramon GROUPAMA - FDJ NED OTL
- 142 TERPSTRA Niki TOTALENERGIES NED OTL
- 131 VAN BAARLE Dylan INEOS GRENADIERS NED OTL
- 144 MAITRE Florian TOTALENERGIES FRA OTL
- 226 MARTINELLI Davide ASTANA - PREMIER TECH ITA OTL
- 227 PERRY Benjamin ASTANA - PREMIER TECH CAN OTL
- 13 BODNAR Maciej BORA - HANSGROHE POL OTL
- 4 GRIGNARD Sébastien LOTTO SOUDAL BEL OTL
- 247 WIRTGEN Tom BINGOAL PAUWELS SAUCES WB LUX OTL
- 245 PAQUOT Tom BINGOAL PAUWELS SAUCES WB BEL OTL
- 12 POLITT Nils BORA - HANSGROHE GER DNF
- 15 OSS Daniel BORA - HANSGROHE ITA DNF
- 23 BALLERINI Davide DECEUNINCK - QUICK - STEP ITA DNF
- 33 EENKHOORN Pascal JUMBO - VISMA NED DNF
- 45 HOFSTETTER Hugo ISRAEL START-UP NATION FRA DNF
- 46 SCHMIDT Mads Würtz ISRAEL START-UP NATION DEN DNF
- 53 LEYSEN Senne ALPECIN - FENIX BEL DNF
- 55 PHILIPSEN Jasper ALPECIN - FENIX BEL DNF
- 62 KIRSCH Alex TREK - SEGAFREDO LUX DNF
- 64 PEDERSEN Mads TREK - SEGAFREDO DEN DNF
- 65 SIMMONS Quinn TREK - SEGAFREDO USA DNF
- 67 THEUNS Edward TREK - SEGAFREDO BEL DNF
- 74 MILAN Jonathan BAHRAIN VICTORIOUS ITA DNF
- 75 MOHORIC Matej BAHRAIN VICTORIOUS SLO DNF
- 76 SIEBERG Marcel BAHRAIN VICTORIOUS GER DNF
- 86 SCHÄR Michael AG2R CITROEN TEAM SUI DNF
- 87 TOUZE Damien AG2R CITROEN TEAM FRA DNF
- 88 VAN HOECKE Gijs AG2R CITROEN TEAM BEL DNF
- 93 KÜNG Stefan GROUPAMA - FDJ SUI DNF
- 94 LE GAC Olivier GROUPAMA - FDJ FRA DNF
- 95 LIENHARD Fabian GROUPAMA - FDJ SUI DNF
- 97 STEWART Jake GROUPAMA - FDJ GBR DNF
- 101 HUNDAHL Michael Valgren EF EDUCATION - NIPPO DEN DNF
- 103 DOCKER Mitchell EF EDUCATION - NIPPO AUS DNF
- 116 RODRIGUES DE CARVALHO André COFIDIS POR DNF
- 123 BYSTRØM Sven Erik UAE TEAM EMIRATES NOR DNF
- 124 GAVIRIA Fernando UAE TEAM EMIRATES COL DNF
- 125 LAENGEN Vegard Stake UAE TEAM EMIRATES NOR DNF
- 126 OLIVEIRA Rui UAE TEAM EMIRATES POR DNF
- 127 TRENTIN Matteo UAE TEAM EMIRATES ITA DNF
- 132 BASSO Leonardo INEOS GRENADIERS ITA DNF
- 134 GOLAS Michal INEOS GRENADIERS POL DNF
- 146 SOUPE Geoffrey TOTALENERGIES FRA DNF
- 153 BEWLEY Samuel TEAM BIKEEXCHANGE NZL DNF
- 155 PEÁK Barnabás TEAM BIKEEXCHANGE HUN DNF
- 162 BARBIER Pierre DELKO FRA DNF
- 163 CARISEY Clément DELKO FRA DNF
- 164 DELETTRE Alexandre DELKO FRA DNF
- 165 JENSEN August DELKO NOR DNF
- 166 RAJOVIC Dusan DELKO SRB DNF
- 167 TRARIEUX Julien DELKO FRA DNF
- 172 ARNDT Nikias TEAM DSM GER DNF
- 175 KANTER Max TEAM DSM GER DNF
- 176 PEDERSEN Casper TEAM DSM DEN DNF
- 177 SÜTTERLIN Jasha TEAM DSM GER DNF
- 182 DE GENDT Aime INTERMARCHE - WANTY - GOBERT MATERIAUX BEL DNF
- 183 DEVRIENDT Tom INTERMARCHE - WANTY - GOBERT MATERIAUX BEL DNF
- 186 VAN MELSEN Kevin INTERMARCHE - WANTY - GOBERT MATERIAUX BEL DNF
- 187 VANSPEYBROUCK Pieter INTERMARCHE - WANTY - GOBERT MATERIAUX BEL DNF
- 191 CAMPENAERTS Victor TEAM QHUBEKA NEXTHASH BEL DNF
- 192 CLAEYS Dimitri TEAM QHUBEKA NEXTHASH BEL DNF
- 194 GOGL Michael TEAM QHUBEKA NEXTHASH AUT DNF
- 196 NIZZOLO Giacomo TEAM QHUBEKA NEXTHASH ITA DNF
- 202 CULLAIGH Gabriel MOVISTAR TEAM GBR DNF
- 203 ERVITI Imanol MOVISTAR TEAM ESP DNF
- 204 HOLLMANN Juri MOVISTAR TEAM GER DNF
- 213 DECLERCQ Benjamin TEAM ARKEA - SAMSIC BEL DNF
- 214 MCLAY Daniel TEAM ARKEA - SAMSIC GBR DNF
- 221 HOULE Hugo ASTANA - PREMIER TECH CAN DNF
- 222 BRUSSENSKIY Gleb ASTANA - PREMIER TECH KAZ DNF
- 223 FEDOROV Yevgeniy ASTANA - PREMIER TECH KAZ DNF
- 224 GIDICH Yevgeniy ASTANA - PREMIER TECH KAZ DNF
- 225 GRUZDEV Dmitriy ASTANA - PREMIER TECH KAZ DNF
- 232 DEBUSSCHERE Jens B&B HOTELS  P/B KTM BEL DNF
- 233 JAUREGUI Quentin B&B HOTELS  P/B KTM FRA DNF
- 234 LECROQ Jérémy B&B HOTELS  P/B KTM FRA DNF
- 237 VAN GENECHTEN Jonas B&B HOTELS  P/B KTM BEL DNF
- 242 CASTRIQUE Jonas BINGOAL PAUWELS SAUCES WB BEL DNF
- 184 KREDER Wesley INTERMARCHE - WANTY - GOBERT MATERIAUX NED DNF
Toon alles
Zoekopdracht:

    Technische etappe informatie

    • zondag, oktober 03 2021, 11:00
    • 257km
    • 42.719 km/h
    Bestanden Downloaden:
    photofinish
    Volg de race op: